Uutiset

13.8.2025HöySä etsii vahvistuksia tulevalle kaudelleLue lisää »26.2.2024HöySä etsii uusia kenttäpelaajia sekä maalivahtiaLue lisää »

Tulevat ottelut

8.11.2026 14.30
Oilers III - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 8.11.2026 17.30
LaPa II - HöySä Salibandy Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

10.10.2026 20.00
Tiikerit III - HöySä Salibandy5 - 9 » 10.10.2026 18.00
HöySä Salibandy - Hawks IV3 - 8 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 18820280
Autio Topi18814228
Autere Anton 171721920
Pousi Panu 1897164
Pekkanen Lassi18104148
Männikkö Juha 16861413
Kurki Kaarle15471110
Kärkkäinen Marko1546104
Nieminen Eemeli144374
Ylönen Teemu 143360
Saharinen Pekka 1632516
Lintilä Atte63252
Pakarinen Lasse133146
Vakkila Simo142248
Reijonen Henri 180338
Ojanperä Janne181124
Saastamoinen Mika160220
Toivola Joona110004

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Pekkanen Lassi34260
Pousi Panu 43250
Nieminen Eemeli41450
Pakarinen Lasse41340
Autio Topi42130
Vakkila Simo32130
Ylönen Teemu 31230
Männikkö Juha 21230
Autere Anton 32020
Lintilä Atte22020
Kurki Kaarle41120
Pousi Patrik 21120
Ojanperä Janne40110
Reijonen Henri 40110

III-div. karsinta
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 11120
Autere Anton 111212
Nieminen Eemeli11012
Ylönen Teemu 11010
Männikkö Juha 11010
Pousi Panu 11010
Ojanperä Janne10110
Pakarinen Lasse10110
Pekkanen Lassi10110
Vakkila Simo10002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 211022320
Autio Topi231015258
Autere Anton 212032332
Pousi Panu 23139224
Pekkanen Lassi22147218
Männikkö Juha 191081813
Nieminen Eemeli1967136
Kurki Kaarle20581310
Ylönen Teemu 1855100
Kärkkäinen Marko1646104
Pakarinen Lasse184596
Lintilä Atte95272
Vakkila Simo1843710
Saharinen Pekka 1832516
Ojanperä Janne231344
Reijonen Henri 230448
Saastamoinen Mika210220
Toivola Joona150004