Uutiset

9.5.2019HöySän III-div.-salibandyjoukkue etsii vahvistuksiaLue lisää »19.12.2018HöySän historiatilastot päivitetty - käynnissä seuran 25. kausi Salibandyliiton sarjoissaLue lisää »

Pelatut ottelut

6.4.2019 15:30
HöySä Salibandy - Hesan Kukot6 - 2 » 1.4.2019 20:00
SaVe - HöySä Salibandy6 - 4 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 18820280
Autio Topi 18814228
Autere Anton 171721920
Pousi Panu 1897164
Pekkanen Lassi 18104148
Männikkö Juha 16861413
Kurki Kaarle 15471110
Kärkkäinen Marko 1546104
Nieminen Eemeli 144374
Ylönen Teemu 143360
Saharinen Pekka 1632516
Lintilä Atte 63252
Pakarinen Lasse 133146
Vakkila Simo 142248
Reijonen Henri 180338
Ojanperä Janne 181124
Saastamoinen Mika 160220
Toivola Joona 110004

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Pekkanen Lassi 34260
Pousi Panu 43250
Nieminen Eemeli 41450
Pakarinen Lasse 41340
Autio Topi 42130
Vakkila Simo 32130
Ylönen Teemu 31230
Männikkö Juha 21230
Autere Anton 32020
Lintilä Atte 22020
Kurki Kaarle 41120
Pousi Patrik 21120
Ojanperä Janne 40110
Reijonen Henri 40110

III-div. karsinta
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 11120
Autere Anton 111212
Nieminen Eemeli 11012
Ylönen Teemu 11010
Männikkö Juha 11010
Pousi Panu 11010
Ojanperä Janne 10110
Pakarinen Lasse 10110
Pekkanen Lassi 10110
Vakkila Simo 10002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 211022320
Autio Topi 231015258
Autere Anton 212032332
Pousi Panu 23139224
Pekkanen Lassi 22147218
Männikkö Juha 191081813
Nieminen Eemeli 1967136
Kurki Kaarle 20581310
Ylönen Teemu 1855100
Kärkkäinen Marko 1646104
Pakarinen Lasse 184596
Lintilä Atte 95272
Vakkila Simo 1843710
Saharinen Pekka 1832516
Ojanperä Janne 231344
Reijonen Henri 230448
Saastamoinen Mika 210220
Toivola Joona 150004