Uutiset

28.4.2022Kausi päättyi, HöySä säilyi kolmosessaLue lisää »26.12.2021Kolmosdivarin syyskausi paketissa - HöySä on osoittanut iskukykynsä mutta kärsinyt kirveleviä pistemenetyksiäLue lisää »

Pelatut ottelut

9.4.2022 13:00
KD - HöySä Salibandy10 - 4 » 26.3.2022 11:00
HöySä Salibandy - Utica5 - 1 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Kurki Kaarle 18138218
Autere Anton 14144186
Pousi Panu 18612186
Lintilä Atte 9105152
Autio Topi 1487156
Pousi Patrik 1876136
Aho Mika 1774110
Männikkö Juha 15291110
Kärkkäinen Marko 136392
Pakarinen Lasse 1424610
Prieto Nicolas 182352
Ojanperä Janne 164046
Saharinen Pekka 93144
Reijonen Henri 181344
Hedman Pekka 140449
Pekkanen Lassi 61124
Juslin Mikael 41120
Pärnänen Antti 110112
Heinonen Jari 120004
Ylönen Teemu 80002

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Kurki Kaarle 33580
Lintilä Atte 33470
Pousi Panu 31340
Autere Anton 13030
Prieto Nicolas 32130
Aho Mika 32130
Pousi Patrik 31230
Saharinen Pekka 22020
Ojanperä Janne 31122
Kärkkäinen Marko 31120
Autio Topi 31120
Pärnänen Antti 21120
Pakarinen Lasse 21010
Pekkanen Lassi 10110
Heinonen Jari 30002
Hedman Pekka 30002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Kurki Kaarle 211613298
Lintilä Atte 12139222
Pousi Panu 21715226
Autere Anton 15174216
Autio Topi 1798176
Pousi Patrik 2188166
Aho Mika 2095140
Kärkkäinen Marko 1674112
Männikkö Juha 16291110
Prieto Nicolas 214482
Pakarinen Lasse 1634710
Ojanperä Janne 195168
Saharinen Pekka 115164
Reijonen Henri 201344
Hedman Pekka 1704411
Pärnänen Antti 131232
Pekkanen Lassi 71234
Juslin Mikael 41120
Heinonen Jari 150006
Ylönen Teemu 80002