Uutiset

13.12.2019HöySän kolmosdivarisyksy paketoidaan lauantainaLue lisää »27.9.2019HöySä valmiina III-divisioonakaudelle 2019-20Lue lisää »

Pelatut ottelut

7.3.2020 19:00
HöySä Salibandy - KD II4 - 9 » 7.3.2020 14:30
KorsKa - HöySä Salibandy5 - 5 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 16414180
Pousi Panu 1696150
Lautala Elmo 1683110
Lintilä Atte 682100
Nieminen Eemeli 1264102
Kurki Kaarle 1437102
Autere Anton 88196
Ylönen Teemu 105490
Männikkö Juha 153694
Hammarberg Sami 75382
Kärkkäinen Marko 134480
Prieto Nicolas 125274
Autio Topi 152576
Pakarinen Lasse 74154
Ojanperä Janne 151122
Heinonen Jari 131127
Saharinen Pekka 101010
Saastamoinen Mika 140110
Hedman Pekka 130114
Toivola Joona 801129
Reijonen Henri 150002

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 32460
Pousi Panu 42350
Hammarberg Sami 33140
Lautala Elmo 42240
Ylönen Teemu 33030
Autere Anton 32130
Männikkö Juha 31230
Pakarinen Lasse 21232
Kärkkäinen Marko 40330
Ojanperä Janne 32022
Toivola Joona 31120
Prieto Nicolas 31010
Autio Topi 31019
Nieminen Eemeli 20110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 19618240
Pousi Panu 20119200
Lautala Elmo 20105150
Autere Anton 11102126
Ylönen Teemu 1384120
Hammarberg Sami 1084122
Männikkö Juha 1848124
Nieminen Eemeli 1465112
Kärkkäinen Marko 1747110
Lintilä Atte 682100
Kurki Kaarle 1837102
Prieto Nicolas 156284
Pakarinen Lasse 95386
Autio Topi 1835815
Ojanperä Janne 183144
Toivola Joona 1112329
Heinonen Jari 151127
Saharinen Pekka 101010
Saastamoinen Mika 170110
Hedman Pekka 150114
Reijonen Henri 180002