Uutiset

19.12.2018HöySän historiatilastot päivitetty - käynnissä seuran 25. kausi Salibandyliiton sarjoissaLue lisää »25.3.2018HöySän salibandykausi päättyi iloisissa tunnelmissaLue lisää »

Tulevat ottelut

23.2.2019 10:00
HöySä Salibandy - SC Hawks III Ottelupaikka » 23.2.2019 19:00
PKT - HöySä Salibandy Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

9.2.2019 17:30
LoHi - HöySä Salibandy5 - 5 » 9.2.2019 13:00
Ylämummo - HöySä Salibandy6 - 11 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 14616220
Autio Topi 14711188
Pousi Panu 1485132
Autere Anton 131111210
Männikkö Juha 1266128
Pekkanen Lassi 1482108
Kärkkäinen Marko 113694
Nieminen Eemeli 103362
Lintilä Atte 53252
Kurki Kaarle 112358
Saharinen Pekka 1222414
Vakkila Simo 102248
Pakarinen Lasse 102134
Ylönen Teemu 102130
Ojanperä Janne 141122
Reijonen Henri 140226
Saastamoinen Mika 120110
Toivola Joona 90002

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Pekkanen Lassi 34260
Pousi Panu 33030
Autio Topi 32130
Nieminen Eemeli 31230
Männikkö Juha 21230
Pakarinen Lasse 30330
Autere Anton 32020
Lintilä Atte 22020
Pousi Patrik 21120
Vakkila Simo 21120
Ylönen Teemu 20220
Ojanperä Janne 30110
Reijonen Henri 30110
Kurki Kaarle 30110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 16717240
Autio Topi 17912218
Pekkanen Lassi 17124168
Pousi Panu 17115162
Männikkö Juha 1478158
Autere Anton 161311410
Nieminen Eemeli 134592
Kärkkäinen Marko 123694
Lintilä Atte 75272
Vakkila Simo 123368
Kurki Kaarle 142468
Pakarinen Lasse 132464
Ylönen Teemu 122350
Saharinen Pekka 1322414
Ojanperä Janne 171232
Reijonen Henri 170336
Saastamoinen Mika 150110
Toivola Joona 120002