Uutiset

28.4.2022Kausi päättyi, HöySä säilyi kolmosessaLue lisää »26.12.2021Kolmosdivarin syyskausi paketissa - HöySä on osoittanut iskukykynsä mutta kärsinyt kirveleviä pistemenetyksiäLue lisää »

Tulevat ottelut

28.1.2023 14:30
SC-RR - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 11.2.2023 10:00
HöySä Salibandy - LaPa Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

15.1.2023 16:00
Elbo - HöySä Salibandy5 - 5 » 17.12.2022 14:30
HöySä Salibandy - Lännenmiehet8 - 4 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Pousi Panu 1149130
Autio Topi 1173104
Kotila Eemeli 76390
Männikkö Juha 85494
Pousi Patrik 114596
Autere Anton 86282
Lintilä Atte 75270
Kuusela Jani 83362
Ojanperä Janne 63362
Kurki Kaarle 1123512
Saharinen Pekka 52134
Juslin Mikael 71230
Prieto Nicolas 100338
Pakarinen Lasse 52020
Aho Jari 100226
Hedman Pekka 90224
Reijonen Henri 111012
Ylönen Teemu 50110
Salminen Kimmo 20002

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Autere Anton 56390
Pousi Patrik 52570
Kurki Kaarle 52130
Reijonen Henri 51120
Kotila Eemeli 51120
Autio Topi 51120
Pakarinen Lasse 41120
Aho Jari 51010
Juslin Mikael 51010
Kuusela Jani 41010
Pousi Panu 50110
Ojanperä Janne 40110
Männikkö Juha 40110
Toivola Joona 20110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Autere Anton 13125172
Pousi Patrik 16610166
Pousi Panu 16410140
Autio Topi 1684124
Kotila Eemeli 1274110
Männikkö Juha 1255104
Kurki Kaarle 1644812
Lintilä Atte 95270
Kuusela Jani 124372
Ojanperä Janne 103472
Pakarinen Lasse 93140
Juslin Mikael 122240
Reijonen Henri 162132
Saharinen Pekka 92134
Aho Jari 151236
Prieto Nicolas 140338
Hedman Pekka 90224
Ylönen Teemu 50110
Toivola Joona 40110
Salminen Kimmo 20002