Uutiset

13.8.2025HöySä etsii vahvistuksia tulevalle kaudelleLue lisää »26.2.2024HöySä etsii uusia kenttäpelaajia sekä maalivahtiaLue lisää »

Tulevat ottelut

8.11.2026 14.30
Oilers III - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 8.11.2026 17.30
LaPa II - HöySä Salibandy Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

10.10.2026 20.00
Tiikerit III - HöySä Salibandy5 - 9 » 10.10.2026 18.00
HöySä Salibandy - Hawks IV3 - 8 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Autere Anton 12173206
Lintilä Atte10146200
Kurki Kaarle186131912
Pousi Panu 18108184
Pousi Patrik 1889170
Autio Topi18124168
Karvinen Simo1559142
Männikkö Juha 8751214
Saharinen Pekka 142680
Pekkanen Lassi155277
Nieminen Eemeli73474
Ylönen Teemu 170662
Pietilä Sakari143254
Vakkila Simo102248
Pietilä Santeri81342
Toivola Joona1011216
Fredriksson Sebastian81122
Hentonen Tuomas81126
Ojanperä Janne160224
Reijonen Henri 131014

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Pekkanen Lassi54260
Autere Anton 34260
Lintilä Atte23360
Pousi Panu 53250
Pietilä Sakari33250
Autio Topi52240
Pousi Patrik 41340
Ylönen Teemu 52130
Karvinen Simo42130
Saharinen Pekka 32130
Hentonen Tuomas21230
Reijonen Henri 50110
Kurki Kaarle50110
Pietilä Santeri30110
Nieminen Eemeli10110
Ojanperä Janne30002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Autere Anton 15215266
Lintilä Atte12179260
Pousi Panu 231310234
Pousi Patrik 22912210
Autio Topi23146208
Kurki Kaarle236142012
Karvinen Simo19710172
Pekkanen Lassi2094137
Männikkö Juha 9751214
Saharinen Pekka 1747110
Pietilä Sakari1764104
Ylönen Teemu 222792
Nieminen Eemeli83584
Hentonen Tuomas102356
Pietilä Santeri111452
Vakkila Simo122248
Reijonen Henri 181124
Toivola Joona1411216
Fredriksson Sebastian91122
Ojanperä Janne190226