Uutiset

13.12.2019HöySän kolmosdivarisyksy paketoidaan lauantainaLue lisää »27.9.2019HöySä valmiina III-divisioonakaudelle 2019-20Lue lisää »

Tulevat ottelut

22.2.2020 11:30
HöySä Salibandy - SaVe Ottelupaikka » 7.3.2020 14:30
KorsKa - HöySä Salibandy Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

8.2.2020 13:00
MäNMKY - HöySä Salibandy6 - 4 » 25.1.2020 14:30
HöySä Salibandy - Fysio Fox6 - 6 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Autere Anton 12173206
Lintilä Atte 10146200
Kurki Kaarle 186131912
Pousi Panu 18108184
Pousi Patrik 1889170
Autio Topi 18124168
Karvinen Simo1559142
Männikkö Juha 8751214
Saharinen Pekka 142680
Pekkanen Lassi155277
Nieminen Eemeli 73474
Ylönen Teemu 170662
Pietilä Sakari143254
Vakkila Simo102248
Pietilä Santeri81342
Toivola Joona 1011216
Fredriksson Sebastian81122
Hentonen Tuomas81126
Ojanperä Janne 160224
Reijonen Henri 131014

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Pekkanen Lassi54260
Autere Anton 34260
Lintilä Atte 23360
Pousi Panu 53250
Pietilä Sakari33250
Autio Topi 52240
Pousi Patrik 41340
Ylönen Teemu 52130
Karvinen Simo42130
Saharinen Pekka 32130
Hentonen Tuomas21230
Reijonen Henri 50110
Kurki Kaarle 50110
Pietilä Santeri30110
Nieminen Eemeli 10110
Ojanperä Janne 30002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Autere Anton 15215266
Lintilä Atte 12179260
Pousi Panu 231310234
Pousi Patrik 22912210
Autio Topi 23146208
Kurki Kaarle 236142012
Karvinen Simo19710172
Pekkanen Lassi2094137
Männikkö Juha 9751214
Saharinen Pekka 1747110
Pietilä Sakari1764104
Ylönen Teemu 222792
Nieminen Eemeli 83584
Hentonen Tuomas102356
Pietilä Santeri111452
Vakkila Simo122248
Reijonen Henri 181124
Toivola Joona 1411216
Fredriksson Sebastian91122
Ojanperä Janne 190226