Uutiset

9.5.2019HöySän III-div.-salibandyjoukkue etsii vahvistuksiaLue lisää »19.12.2018HöySän historiatilastot päivitetty - käynnissä seuran 25. kausi Salibandyliiton sarjoissaLue lisää »

Tulevat ottelut

25.9.2019 20:30
SaVe - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 1.10.2019 17:00
HöySä Salibandy - Thorin Veljeskunta Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

17.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - BK Bärs5 - 2 » 3.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - LoL5 - 6 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Pousi Panu 18136194
Pousi Patrik 18910192
Leppälä Saku16415190
Ylönen Teemu 15108180
Autere Anton 1488162
Männikkö Juha 1468146
Pietilä Santeri1465114
Määttä Ville1173104
Pakarinen Lasse 655104
Kiviharju Simo146390
Vakkila Simo155492
Ojanperä Janne 174594
Savolainen Karri93470
Pietilä Sakari125162
Kurki Kaarle 154262
Huovinen Tomi93256
Hentonen Tuomas122130
Fredriksson Sebastian131122
Aaltonen Matias91124
Nygård Kim71120
Hyyti Ossi50224
Havola Kalle150002

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Autere Anton 4101110
Pousi Patrik 84480
Männikkö Juha 72570
Pousi Panu 84260
Pietilä Sakari64042
Leppälä Saku13030
Pietilä Santeri51230
Ojanperä Janne 80330
Savolainen Karri70330
Lintilä Atte 22020
Honkanen Olli21120
Pakarinen Lasse 11120
Määttä Ville20220
Aaltonen Matias20220
Stjernberg Tim 71010
Nygård Kim21010
Hentonen Tuomas30110
Vakkila Simo20110
Ylönen Teemu 20110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Autere Anton 18189272
Pousi Patrik 261314272
Pousi Panu 26178254
Leppälä Saku17715220
Männikkö Juha 21813216
Ylönen Teemu 17109190
Pietilä Santeri1977144
Määttä Ville1375124
Pakarinen Lasse 766124
Ojanperä Janne 2548124
Pietilä Sakari1891104
Vakkila Simo1755102
Savolainen Karri1637100
Kiviharju Simo176390
Kurki Kaarle 154262
Huovinen Tomi103256
Hentonen Tuomas152240
Aaltonen Matias111344
Nygård Kim92130
Lintilä Atte 22020
Fredriksson Sebastian161122
Honkanen Olli21120
Hyyti Ossi50224
Stjernberg Tim 251010
Havola Kalle230002