Uutiset

13.8.2025HöySä etsii vahvistuksia tulevalle kaudelleLue lisää »26.2.2024HöySä etsii uusia kenttäpelaajia sekä maalivahtiaLue lisää »

Tulevat ottelut

8.11.2026 14.30
Oilers III - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 8.11.2026 17.30
LaPa II - HöySä Salibandy Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

10.10.2026 20.00
Tiikerit III - HöySä Salibandy5 - 9 » 10.10.2026 18.00
HöySä Salibandy - Hawks IV3 - 8 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Leppälä Saku16920292
Pousi Patrik 181213252
Lintilä Atte15109192
Pousi Panu 1879166
Pajunen Arto131051514
Ylönen Teemu 1766120
Pietilä Santeri153694
Kurki Kaarle123584
Pietilä Sakari107077
Autere Anton 106176
Aaltonen Matias163476
Männikkö Juha 102462
Toivola Joona145056
Salminen Kimmo124159
Huovinen Tomi133148
Vakkila Simo152132
Vatanen Juha50110
Savolainen Karri150004

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 528100
Pietilä Sakari48080
Leppälä Saku54370
Pajunen Arto43250
Kurki Kaarle51450
Lintilä Atte22240
Salminen Kimmo52130
Pousi Panu 52130
Vakkila Simo42130
Pietilä Santeri31120
Männikkö Juha 11120
Savolainen Karri50220
Autere Anton 11010
Huovinen Tomi40110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Leppälä Saku211323362
Pousi Patrik 231421352
Lintilä Atte171211232
Pajunen Arto171372014
Pousi Panu 23910196
Pietilä Sakari14150157
Kurki Kaarle1749134
Ylönen Teemu 1866120
Pietilä Santeri1847114
Autere Anton 117186
Salminen Kimmo176289
Männikkö Juha 113582
Aaltonen Matias173476
Vakkila Simo194262
Toivola Joona165056
Huovinen Tomi173258
Savolainen Karri200224
Vatanen Juha60110