Uutiset

9.5.2019HöySän III-div.-salibandyjoukkue etsii vahvistuksiaLue lisää »19.12.2018HöySän historiatilastot päivitetty - käynnissä seuran 25. kausi Salibandyliiton sarjoissaLue lisää »

Tulevat ottelut

25.9.2019 20:30
SaVe - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 1.10.2019 17:00
HöySä Salibandy - Thorin Veljeskunta Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

17.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - BK Bärs5 - 2 » 3.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - LoL5 - 6 »

Joukkueen tilastot


III-div.
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 18724314
Pakarinen Lasse 162062643
Autere Anton 151862412
Pousi Panu 18816240
Lehtinen Marko14107174
Kurki Kaarle 177101714
Kuusela Jani1288166
Männikkö Juha 14691516
Huovinen Tomi11112132
Vakkila Simo17851317
Pietilä Santeri1785130
Pietilä Sakari132578
Hämäläinen Hannu91454
Palkeinen Marko82244
Vatanen Juha132134
Hyyti Ossi82134
Vuoria Jussi90110

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Pousi Panu 666120
Pousi Patrik 646100
Pakarinen Lasse 44370
Kuusela Jani53470
Lehtinen Marko23030
Pietilä Sakari62020
Vakkila Simo32020
Palkeinen Marko51120
Männikkö Juha 20220
Pietilä Santeri51010
Kurki Kaarle 60112

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 241130414
Pousi Panu 241422360
Pakarinen Lasse 202493343
Autere Anton 171862412
Kuusela Jani171112236
Lehtinen Marko16137204
Kurki Kaarle 237111816
Männikkö Juha 166111716
Vakkila Simo201051517
Pietilä Santeri2295140
Huovinen Tomi13112132
Pietilä Sakari194598
Palkeinen Marko133364
Hämäläinen Hannu131454
Vatanen Juha132134
Hyyti Ossi112134
Vuoria Jussi140110