Uutiset

13.8.2025HöySä etsii vahvistuksia tulevalle kaudelleLue lisää »26.2.2024HöySä etsii uusia kenttäpelaajia sekä maalivahtiaLue lisää »

Tulevat ottelut

8.11.2026 14.30
Oilers III - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 8.11.2026 17.30
LaPa II - HöySä Salibandy Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

10.10.2026 20.00
Tiikerit III - HöySä Salibandy5 - 9 » 10.10.2026 18.00
HöySä Salibandy - Hawks IV3 - 8 »

Joukkueen tilastot


Suomen Cup 11-12
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 48190
Männikkö Juha 42462
Pousi Panu 40334
Kuusela Jani 41120
Vakkila Simo31012
Vatanen Juha30110
Hämäläinen Hannu40004
Auvinen Anssi40002

III-div. 11-12
PelaajaOMSPJ
Pousi Panu 181714316
Pousi Patrik 181417312
Männikkö Juha 151113246
Kuusela Jani 18128200
Latostenmaa Iikka16126182
Vakkila Simo18561112
Hyyti Ossi145492
Kulmala Aki1436912
Lehtinen Marko105274
Vatanen Juha131346
Honkonen Miika132130
Auvinen Anssi141122
Hämäläinen Hannu80110
Huovinen Tomi70004

Harjoitusottelut 11-12
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 12130
Lehtinen Marko12020
Latostenmaa Iikka11120
Pousi Panu 11120
Hyyti Ossi10220
Männikkö Juha 10110

Play-Liiga 11-12
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 182014342
Latostenmaa Iikka161114252
Pousi Panu 151212242
Vakkila Simo1798172
Kuusela Jani 1489170
Männikkö Juha 9115162
Lehtinen Marko1275122
Hämäläinen Hannu123470
Auvinen Anssi124264
Honkonen Miika151342
Kulmala Aki91340
Hyyti Ossi102132
Huovinen Tomi71124
Stjernberg Tim 121010
Vatanen Juha41012

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 414433774
Pousi Panu 3830306012
Männikkö Juha 2924234710
Latostenmaa Iikka362421454
Kuusela Jani 362118390
Vakkila Simo3915142916
Lehtinen Marko23147216
Hyyti Ossi2977144
Kulmala Aki23491312
Auvinen Anssi315388
Hämäläinen Hannu243584
Honkonen Miika293472
Vatanen Juha212468
Huovinen Tomi171128
Stjernberg Tim 331010