Uutiset

9.5.2019HöySän III-div.-salibandyjoukkue etsii vahvistuksiaLue lisää »19.12.2018HöySän historiatilastot päivitetty - käynnissä seuran 25. kausi Salibandyliiton sarjoissaLue lisää »

Tulevat ottelut

25.9.2019 20:30
SaVe - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 1.10.2019 17:00
HöySä Salibandy - Thorin Veljeskunta Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

17.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - BK Bärs5 - 2 » 3.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - LoL5 - 6 »

Joukkueen tilastot


Suomen Cup 10-11
PelaajaOMSPJ
Pajunen Arto85490
Pakarinen Lasse 83694
Männikkö Juha 72792
Hyyti Ossi85272
Saharinen Pekka 84264
Lehtinen Marko83362
Pietilä Sakari83252
Honkanen Olli82240
Hämäläinen Hannu61122
Pousi Patrik 51120
Pousi Panu 51122
Kulmala Aki81010
Huovinen Tomi61016
Latostenmaa Iikka51010
Vakkila Simo60114

III-div. 10-11
PelaajaOMSPJ
Pakarinen Lasse 181482212
Pousi Panu 18136190
Pousi Patrik 1869150
Männikkö Juha 151031313
Pajunen Arto1685136
Riikonen Toni17210126
Saharinen Pekka 1453810
Vakkila Simo172680
Kuusela Jani132570
Latostenmaa Iikka183366
Honkanen Olli181562
Hyyti Ossi153258
Lehtinen Marko142354
Kulmala Aki101342
Huovinen Tomi182136
Pietilä Sakari82020
Alilonttinen Mikko170004

Harjoitusottelut 10-11
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 6711180
Pakarinen Lasse 466120
Pousi Panu 66390
Honkanen Olli64484
Saharinen Pekka 53582
Latostenmaa Iikka53250
Vakkila Simo62350
Pajunen Arto42240
Riikonen Toni63034
Männikkö Juha 32024
Lehtinen Marko21120
Huovinen Tomi21124
Pietilä Sakari11120
Kulmala Aki41010
Hyyti Ossi41010
Marjanen Matias11010
Auvinen Anssi11012
Kuusela Jani30110
Hämäläinen Hannu20110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pakarinen Lasse 3023204316
Pousi Patrik 291421350
Pousi Panu 292010302
Pajunen Arto281511266
Männikkö Juha 2514102419
Saharinen Pekka 2712102216
Honkanen Olli32711186
Riikonen Toni245101510
Vakkila Simo29410144
Hyyti Ossi27941310
Lehtinen Marko2467136
Latostenmaa Iikka2875126
Pietilä Sakari176392
Kuusela Jani162680
Huovinen Tomi2642616
Kulmala Aki223362
Hämäläinen Hannu81232
Auvinen Anssi91012
Marjanen Matias11010
Alilonttinen Mikko290004