Uutiset

9.5.2019HöySän III-div.-salibandyjoukkue etsii vahvistuksiaLue lisää »19.12.2018HöySän historiatilastot päivitetty - käynnissä seuran 25. kausi Salibandyliiton sarjoissaLue lisää »

Tulevat ottelut

25.9.2019 20:30
SaVe - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 1.10.2019 17:00
HöySä Salibandy - Thorin Veljeskunta Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

17.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - BK Bärs5 - 2 » 3.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - LoL5 - 6 »

Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut 08-09
PelaajaOMSPJ
Pakarinen Lasse 32130
Pousi Patrik 32130
Johansson Kimmo31230
Lalli Jonne32020
Kuusela Jani31120
Pousi Panu 30220
Latostenmaa Iikka31010
Honkanen Olli31010
Savolainen Karri31010
Hämäläinen Hannu11010
Hyyti Ossi30110
Pesälä Aleksi20110

Suomen Cup 08-09
PelaajaOMSPJ
Pakarinen Lasse 657122
Pousi Panu 75490
Lalli Jonne64596
Pousi Patrik 75270
Kuusela Jani74370
Vakkila Simo64260
Honkanen Olli72350
Lehtinen Marko71236
Hämäläinen Hannu61230
Johansson Kimmo41230
Saharinen Pekka 42024
Wettenhovi Lauri71128
Koivu Juha61122
Pesälä Aleksi41120
Hyyti Ossi71012
Savolainen Karri61014
Koivu Mika60112

II-div. 08-09
PelaajaOMSPJ
Kuusela Jani161212246
Saharinen Pekka 161392210
Pakarinen Lasse 171292144
Pousi Patrik 17117182
Pousi Panu 17810180
Männikkö Juha 1087155
Lalli Jonne104488
Latostenmaa Iikka146174
Lehtinen Marko1334716
Pesälä Aleksi1605517
Vakkila Simo1731416
Honkanen Olli162242
Hyyti Ossi121232
Johansson Kimmo121230
Koivu Mika181122
Savolainen Karri171018
Koivu Juha121016
Pitkänen Arto170110
Hämäläinen Hannu140116
Kulmala Aki700033
Wettenhovi Lauri50002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ