Uutiset

9.5.2019HöySän III-div.-salibandyjoukkue etsii vahvistuksiaLue lisää »19.12.2018HöySän historiatilastot päivitetty - käynnissä seuran 25. kausi Salibandyliiton sarjoissaLue lisää »

Tulevat ottelut

25.9.2019 20:30
SaVe - HöySä Salibandy Ottelupaikka » 1.10.2019 17:00
HöySä Salibandy - Thorin Veljeskunta Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

17.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - BK Bärs5 - 2 » 3.9.2019 17:00
HöySä Salibandy - LoL5 - 6 »

Joukkueen tilastot


II-div. karsinnat 07-08
PelaajaOMSPJ
Vakkila Simo11012
Huovinen Tomi11016
Latostenmaa Iikka10002

SSBL 3.div
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 182212340
Kuusela Jani16119204
Pakarinen Lasse 189112010
Pousi Panu 18812202
Latostenmaa Iikka17108180
Huovinen Tomi14971614
Honkanen Olli1869156
Koivu Mika1665112
Lehtinen Marko145272
Vakkila Simo173366
Pietilä Sakari103362
Hyyti Ossi103360
Kulmala Aki101126
Möller Antti80220
Pitkänen Arto130110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pousi Patrik 192212340
Kuusela Jani17119204
Pakarinen Lasse 199112010
Pousi Panu 19812202
Latostenmaa Iikka18108182
Huovinen Tomi151071720
Honkanen Olli1969156
Koivu Mika1765112
Lehtinen Marko155272
Vakkila Simo184378
Pietilä Sakari113362
Hyyti Ossi113360
Kulmala Aki111126
Möller Antti80220
Pitkänen Arto140110